KONST / Litografier / Färglitografi 12167326
nr 1216 7326
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 81/360. Motivet: 62x44 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:14:33
1.100 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson